Банкрутство підприємства

БанкрутствоЗаняття підприємницькою діяльністю неминуче пов'язане з безліччю різного роду ризиків. Один з них - банкрутство. Будь-хто, хто наважився зайнятися власним бізнесом, обов'язково повинен знати, що означає цей термін. За цими двома словами криється визнання того факту, що підприємство-боржник не має можливості задовольнити вимоги всіх кредиторів, якщо вони стосуються погашення кредиту.

Констатувати цей факт юридично може тільки спеціально уповноважений на це орган державної влади - Господарський Суд. Для виявлення цього факту за допомогою спеціальних механізмів повинен бути здійснений ряд заходів щодо визначення стану підприємства.

Крім того, банкрутство - це також і процедура щодо боржника, спрямована на те, щоб юридично підтвердити його часткову або повну нездатність платити по боргах.

Процедура банкрутства підприємства може проводитися за наявності таких основних ознак:

  • нерегулярне подання звітності, пов'язаної з фінансовими операціями (на початкових стадіях);
  • різке, об'єктивно нічим не викликане і не піддається поясненню скорочення активів на банківських рахунках;
  • суттєве коливання по кредиторської та дебіторської заборгованостей;
  • різко і суттєво збільшити або зменшити обсяг продажів (остання обставина може стати поштовхом у напрямку банкрутства, тому що може призвести до порушення боргового балансу);
  • гучні конфлікти, скандали в управлінні підприємством, кадрові перестановки, звільнення і т.п.

До банкрутства можна ставитися по-різному, наприклад, розцінювати його як спосіб вирішення безлічі юридичних проблем.

Банкрутство фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, так само як і підприємств, може бути визнано лише Господарським Судом.

Банкрутство підприємця, визнане в установленому порядку відповідним судом, може здійснюватися як за ініціативою самого підприємця, так і з волі кредиторів або уповноважених державних органів. Це положення стосується суб'єктів підприємницької діяльності всіх форм.

Припинення діяльності ТОВ (Товариства з обмеженою відповідальністю) здійснюється за тими ж ознаками і в тому ж порядку, як і процедура банкрутства підприємства.

Працівники нашої компанії накопичили достатній досвід у питаннях банкрутства підприємства, і завжди готові допомогти, як ініціаторам процедури, так і тим, щодо кого вона проводиться. Вам не доведеться витрачати свій дорогоцінний час на здійснення даної процедури, наші фахівці завжди зможуть Вам в цьому допомогти!

Ми гарантуємо надання всього комплексу послуг та супровід віх етапів процесу.

Задати запитання